Egyedül

 Este koncert. Tomi barátnőm megint játszik. És én megyek. Egyedül :)))))

Ugyanis azt találtam ki, hogy ha már Tominak névnapja van, és a szülinapunkat sem ünnepeltük meg, akkor nekem most ott a helyem. És eszemben sincs magammal vinni a pasast, mert nekem most a barátaim kellenek, meg sör, meg olyan beszélgetés, ahol nem kell azt figyelnem, hogy a beteges kullancs mikor tud bekapcsolódni, vagy mikor nincs fogalma se az egészről. És úgy akarok mulatni, hogy nem kell azt néznem, hogy jól érzi magát, vagy sem.



Úgyhogy megvettem az ajándékunkat, egy büdös nagy üveg malátapálinka, benne két pohárka, ma örülünk. Nagyon örülünk 🙂

Tovább a blogra »